Srpen 2017

Jak na zničené vlasy

29. srpna 2017 v 15:08 | Psychedelic |  Rady, tipy, nápady
Jak na zničené vlasy? Prostě a jednoduše. Elixír na vlasy! Ano existuje!

Co budeš potřebovat?

Jen 3 věci. Vajíčka, mléko a trochu octu.

Postup
Dáš do misky a promícháš. Pak naliješ na vlasy. Pořádně vetři do vlasů co nejvíce. Čím více tím lépe. A je lepší si vlasy zabalit do ručníku či tak do něčeho 1. kape to všude 2. lepší výsledek. Já vím je to nechutný elixír, ale účinný. Nevěříš? Vyzkoušej!
Výsledek

Já též nevěřila a říkala jsem si, že je to úplná blbost, ale žádné chemické sra*ky mi nepomohli tak jsem vyzkoušela toto a super! Vážně to pomohlo! Jediné co mi pomohlo na zničené vlasy! Super jednoduchý elixír a výživa pro vlasy! Velká spokojenost!

Doporučení
A než to půjdete dělat ujistite se že máte dostatek šamponu a hromadu kondicioneru aby jste ty vlasy pak vůbec rozčesali. A u někoho kdo má hodně zničené vlasy to může být znát třeba až na 5-7 provedení. A varuji kdo má čerstvě obarvené vlasy tak mu po octu barva z nějaké části sleze.

Smrt dítěte

29. srpna 2017 v 15:06 | Psychedelic |  Život s psychickými nemocemi a život plyne do neznáma
Jaké to je když vám zemře dítě? Hrozné. Musíte na to stále myslet. Jo nedávno mi zemřelo dítě. Asi to ze mne musí ven. Je to nedávno co mi zemřelo dítě. Dva měsíce jsem nosila mrtvolku. Museli mi ho vzít málem mne to zabilo. Už ve mne hnil onem zárodek. Po prvé v umělém spánku v nemocnici. Jelikož jsem autista tak každý kdo na mne sáhl či se jen přiblížil dostal přes držku. Sestry se mi vyhýbali obloukem. Jo musím na to stále myslet. Toto už mou zničenou psychiku doničilo. Ano to byla další podpásovka co mne dorazila úplně. Ne jen to když mi bylo řečeno, že jsem těhotná, ale hned po prvním šoku přišel další. Zárodek se nehýbal už byl mrtvý a jen nehybně hnil a byl v rozkladu. Od této chvíle o dětech nemohu slyšet jediné slovo. Toto byla jedna z nejhorších šoků a ran. Jak toto mám kurva vymazat z hlavy? To je nemožné. Jak mám zapomenout? Toto je další úsek mého života. Avšak z ran bičem zdaleka ne první ani poslední. Co byste dělali vy kdyby vám zemřelo vlastní dítě? Jak byste se cítili vy? To by mne zajímalo.

Gothic Lolita

29. srpna 2017 v 14:55 | Psychedelic |  Gothic, temné obrázky a hodně krve
Gothic Lolita

Lolita je módní styl mladých dívek a žen, který čerpá inspiraci z rokoka, viktoriánské a edwardiánské doby. Poprvé se objevil v 80. letech v Japonsku, odkud se rozšířil do celého světa (především USA, ale populární je také ve Francii, Německu, Švédsku a dalších zemích Evropy).
Hlavním znakem je především široká sukně po kolena áčkového nebo zvonkového střihu, pod kterou se nosí spodnička z tylu nebo organzy. Díky ní sukně nabývá typicky nadýchaného tvaru. Nejčastěji se nosí blůzky a halenky, ale neméně oblíbená jsou i obyčejná trička a korzety. Na šatech jsou obvyklé decentní krajky a volánky, v některých podstylech také potisky.
Mnoho dívek věnuje velkou péči svým vlasům, ve kterých nosí nejrůznější doplňky - hřebínky s perličkami, květinami nebo síťkami, malé zdobené kloboučky (nošené na straně), mašle, perličkové korunky, klobouky, bonety, headdressy (pruh látky ozdobený krajkami či jinými drobnostmi).
Na krku se nosí starodávné medailonky (kameje), přívěšky, náhrdelníky, sametky, v některých stylech i obojky.
Oblíbenými botami jsou mary janes (nízké boty s přezkou), rocking horse shoes (také zvané "houpací boty), sandálky, boty na platformě a vysoké šněrovací kozačky. Pokud není parné léto, nosí většina lolitek na nohou podkolenky (jednobarevné, vzorované, s krajkou…) a nebo punčochy.
Pro oblečení v tomto stylu je velice důležitá kvalita materiálů - používá se téměř výhradně bavlna místo polyesteru, neužívají se levně působící lesklé látky, místo umělých krajek se našívají pouze bavlněné krajky či madeira. Dbá se hlavně na kvalitu ušití a zpracování.
Lolita může působit starodávně a jemně, temně a elegantně, nebo i roztomile a křehce - to záleží na vkusu každé nositelky. V žádném případě však nemá působit vyzývavě a ani nemá napodobovat dětské oblečení!
S lolitou není přímo spojena žádná hudba ani filozofie. Pro některé dívky ale lolita představuje jistý životní směr (tzv. "lifestyle lolita"), který se vyznačuje mírností a jemností vystupování, elegancí a distingovaností, například v mluvě (dívky se vyhýbají vulgarismům a podobně). Působí velmi ženským dojmem. Často se zajímají o kulturu, například divadlo, literaturu, hudbu, věnují se šití, vaření a jiným typicky ženským zájmům.Bleskovka 3

28. srpna 2017 v 4:53 | Psychedelic |  Soutěže a diplomy
1. Jak se máš?
2. Máš poruchu zažívání?
3. Jsi psychicky nemocný?
4. Kouříš cigarety?
5. Piješ alkohol?
6. Máš zkušenosti s magií?
7. Bral jsi někdy drogy?
8. Kolik je ti let?
9. Jaký typ článků se ti tu nejvíce líbí?
10. Po kolikáté jsi na mém blogu?
11. Co chceš na diplom?

Pouze prvníBang Bang mozek na stěně takhle zle mi dlouho nebylo už tři roky a že by to bylo lepší ani náhodou.

28. srpna 2017 v 3:06 | Psychedelic |  Život s psychickými nemocemi a život plyne do neznáma
Jednou se cítím jako bůh a pak najednou jako rozsápané cosi na milion kusů jako bahno na zemi po kterém každý šlape a tak to bude pořád dál a dál a nic se nezmění pořád ten samý koloběh už mi z toho střídání nálad začíná vážně hrabat už mě ty prudké změny nálad vážně nebaví a nic mi na to nepomůže je to děs a kvůli mým prudkým výkyvům nálad už jsem přišla prakticky ó každého a díky tomu jsem všem pro smích takto už to prostě nejde... Je to příšerné v tom žít a ještě horší je že to nikdo nevidí a nechce chápat a ten kdo pochopí toho jen využije aby mně srazil ještě na větší dno než jsem a ještě s toho má radost. Mé prudké změny nálad nikdo nechápe a kvůli tomu už nemám prakticky nikoho. Ty stavy nejdou ovládat. Už mi jebe zase ze všech a všeho. Ach jo. ... :-( Odejít navždy pryč je asi nejlepší řešení... Stejně mně všichni nenávidíte a jsem všem pro smích... Už tolikrát jsem se snažila vstát a jít dál, ale už to budou tři roky co už vstát nedokážu... Prostě už tři roky nemám sílu na nic... Do toho zdraví také v prdeli... Jeden zdravotní problém za druhým.. Už to trvá od října 2014 kdy se to všechno prudce zhoršilo... A už je to jen čím dál tím víc horší... Stalo se toho moc a já se s toho nedokážu dostat... Poslední tři roky mně zničili úplně... Už nedokážu nikomu věřit... Ale ty události si vezmu do hrobu... Prostě ó tom nedokážu mluvit a ani nechci aby to někdo věděl.. Jsem všem jen pro smích... Stejně asi moc dlouho žít nebudu mám čím dál větší problémy s dýcháním a srdcem.. Čím dál více těžší astmatické záchvaty a čím dál více častěji před pár dny už jsem se skacela k zemi a začala jsem omdlívat a usínat.... A už jsem téměř nevnímala a k tomu mně zase každou chvíli bodá na srdci a mám křeče od srdce.... Plivu krev... Atd... Je toho moc.... Poslední dobou pořád noční můry ó oživlých mrtvolách které mne chtějí zabít a já před nimi utíkám zdá se mi ó divných místech a mrtvolách které mi jdou po krku a nevím proč jako. Divné děsivé sny ó invazi zombíků jak zaplňují tuto planetu prostě ó apokalypse. Naposledy útočili z lesa a zmizeli do opuštěného zámku. A včera se mi zdálo ó nějakém divném domě uprostřed divných děsivých lesů u nějakého divného obrovského jezera. Bang Bang mozek na stěně.... Bleer


Indigové děti

26. srpna 2017 v 18:42 | Psychedelic |  Magie, rituály,symboly a vše
Indigové děti

Název "indigové" je odvozen z modré barvy, která převládá v jejich auře. Indigové děti jsou skutečně zvláštní a představují velké procento všech dětí, které se nyní rodí na celém světě. "Vědí", kdo jsou a odkud přicházejí, a proto je naší povinností je co nejlépe poznat, akceptovat jejich výlučné kvality a provázet je životem s láskou a péčí.
Přicházejí na svět s vědomím královské důstojnosti a často tak jednají.
Uvědomují si, že "jsou hodny toho, že mohou být zde", a jsou překvapeny, že druzí tento jejich pocit nesdílejí.

bájná Stínadla

26. srpna 2017 v 13:06 | Psychedelic |  Články, myšlenky, úvahy
No tak nějak od malička miluji Jaroslava Foglara. A především Rychlé šípy. No a ano jsem takový cvok co hledal Stínadla. Tak nějak jsem viděla i filmy a komixy miluji jako malá jsem i poslouchala kazety jen ty už jsou asi rozpadlé. Ano na Foglarovi jsem začínala v četbě. Vždy jsem chtěla mít takovou partu a zažívat něco takového. To se ale nepovedlo. No a tak. Cítila jsem se být více kluken než holkou. To mi zůstalo stále jsem více kluk. A vždy mne zajímalo kde jsou právě Stínadla. Zaslechla jsem a né jednou, že Stínadla by měli opravdu někde v Praze existovat. A i zhruba kde by měli být. Tak nějak jsem prolezla veškeré části Prahy a pic ne nenašla. Ale měli by býti snad někde u karlova mostu či v okolí staromáku co vím. Tam tomu s mámou hodně let říkáme Stínadla. A je pravda, že tato část Prahy je Stínadlům nejvíce podobná. Tajemné uličky jako spletité bludiště, podchody, zvláštní rozpadající se domy. Takže je možné, že jsou to opravdu Stínadla upravené fantasií. A též je možné, že Stínadla neexistují vůbec. Nebo možná existovali, ale jsou srovnány se zemí. Bůh ví kde jsou Stínadla. No to věděl jen Foglar a toho už se nezeptáme už tiše dávno spí pod zemí a jeho tajemství s ním v hrobě. No tak zatím.

Hrůzostrašný hrad Leap, Irsko

25. srpna 2017 v 18:31 | Psychedelic |  Tajemná místa světa

Na světě je mnoho hradů, ve kterých straší. Mezi ty nejstrašidelnější patří bezesporu hrad Leap v Irsku. Kdysi dávno na tomto místě prováděli druidové své rituální obřady. Poté se místo stalo svědkem bratrovraždy.
V noci je dodnes vidět záři svítících místností. Sídlí tady dokonce místní poltergeist, který nemá rád návštěvy.
Dnes hrad chátrá, ale každý, kdo se k němu přiblíží, se může na vlastní kůži přesvědčit, jak tajemný a hrůzu nahánějící tento středověký hrad je!

Grafika: Moje tvorba

25. srpna 2017 v 16:00 | Psychedelic |  Fotografie/ GrafikaNěco k oltářům

25. srpna 2017 v 14:35 | Psychedelic |  Magie, rituály,symboly a vše

Každý má jedno své místo se svíčkou či vonnou tyčinkou, nebo památeční soškou či fotografií pro lepší atmosféru a energii. A neříkejte, že nemáte své určité místečko. Dalo by se říci, že každý z nás má něco jako svůj oltář. Jen ne každý o tom ví. Oltářů je mnoho druhů a každý ho má dle sebe. A každý ho využívá jinak a k tomu svému. Třeba můj oltář je zasvěcený mým mrtvým a mým vytvořeným strážcům. Pro mou ochranu. Každý mág a šaman má svou magii. Ta, která mu vyhovuje. Někdo je zatvrzelý křesťan co má všude kříže a obrazy svatých, někdo je zase pohan a někdo zase do severských bohů. Každý je jiný a každému vyhovuje něco jiného. A též se to dá energeticky spojit. Každému vyhovují jiné symboli, kameny, byliny, květiny, vůně. Každý má jiné problémy a každý má svou originální energii. Je dobré mít doma křišťál. Pro ochranu a čistou energii. Každý má jiné ochrané amulety. A jinak energeticky založené a jinak silné. A je dobré si občas doma zapálit alespoň jednu svíci k pročištění energií. O každý předmět se musí pečovat aby měl stále čistou energii či takovou jakou chcete mít. Každý předmět má jiný účel. Ten účel musíte přesně znát. Musíte vědět čemu daný předmět zasvěcujete. Jestli na ochranu či něčemu temnému. Hodně silné magické předměty jsou třeba egyptské symboly a faraoni. To je asi nejsilnější a nejmocnější magie. Magie starého Egypta.. Je mnoho druhů magie. A mnoho různých praktik. A každý mág by měl mít svou vlastní magii, kterou ovládá.

Hvězdné děti

25. srpna 2017 v 13:30 | Psychedelic |  Magie, rituály,symboly a vše
Indigové, Křišťálové a Duhové děti - tyto pojmy již nejsou dnes nijak neznámé, i když nejznámější jsou Indigové děti. Dohromady se Indigovým, Křišťálovým a Duhovým dětem říká Hvězdné děti. Je to proto, protože jejich kořeny pochází z různých koutů Vesmíru. Všechny mají na Zemi úkol, tedy zbořit starý systém, včetně dogmat, umělých tradic, negativního myšlení a nastolit nový systém, který bude založen na lásce a míru. Toto je jen ve zkratce popsán jejich úkol, ale ve skutečnosti je jejich úkol širší. Hvězdné děti neovlivňují jen jedince či rodinu, ale celou planetu.


Bohužel ještě pořád bývají tyto děti velmi špatně pochopeny a nedostává se jim té podpory, kterou tak potřebují. Ze strany rodičů je to proto, protože neví, co si mají počít. Starý a neužitečný školský systém a úřednické tabulky často klasifikují děti jako problémové, hyperaktivní, nekomunikativní apod. S tímto zaškatulkováním mají nejčastěji problém Indigové děti. Jsou to svéhlaví bojovníci Světla a nedají se nikým a ničím ovlivnit. Naopak Křišťálové a Duhové děti jsou klidnější, ale také zranitelnější. Hvězdné děti však vyžadují a potřebují zcela jiný životní styl, jiný přístup jak rodiny, tak i okolí. Potřebují jiné aktivity. Potřebují zázemí a podporu i pozemskou, aby mohly plnit svůj úkol. Hvězdné děti nejsou dnes ojedinělé a rodí se stále častěji.

Hvězdné děti je pozoruhodná skupina dětí s velice zvláštními schopnostmi. Došlo u nich k probuzení některých jejich genetických struktur a ty nám přinášejí pomoc mezihvězdného původu. V budoucnosti se s námi tyto děti podělí o nové technologie a pomohou nám lépe porozumět vědním oborům, které jsme zatím sotva začali chápat. Hvězdné dítě můžeme definovat jako dítě napůl lidského a napůl mimozemského původu. Existuje mnoho různých vysvětlení mimozemského podílu v podstatě těchto dětí. Možná za to může reprodukce, genetické inženýrství (Úmyslné míšení rozmanitých ras), biomedicínská technologie, telepatické propojení vědomí (Kdy se jedno vědomí sveze na dalším) nebo dokonce

Scene styl

24. srpna 2017 v 22:24 | Psychedelic |  Scene
Scene je opak emo stylu. Narozdíl od emo je barevný a šílený. Sice i scene lidé nosí patky, ale barevné účesy i oblečení. A hodně lidí tyto dva styli rádi kombinují. A jak se říká že emo lidé jsou jen depresivní též není úplně pravda emo lidé sice většinou trpí depresí, ale není to pravidlo.A scene jsou podle řečí pořád happy, též není pravidlem. Jde ó osobnost dané osoby v jakém koli stylu. Jde vždy ó životní styl dané osoby. Emo a scene je především ó vyjádření emocí. Avšak je pravda, že emo lidé trpí více depresemi než scene lidé. Ale psychické nemoci může mít každý a nemusí být emo, scene, gothic, metal, punk ani se řadit do jaké hokoli stylu. Hodně lidí se sebepoškozující a nemusí být emo či podobné styli. Dá se říct že každý styl nemá pravidla. Ano proč by nějaký životní styl měl mít pravidla? Třeba emo pravidla jsou sracka. Scene mají rádi barvy a veselé věci. Komedie atd. Zatímco emo lidé mají rádi depresivní hudbu tak scene poslouchají moderní hudbu electo music house music atd. Mezi těmito dvěma styli jsou značné rozdíly. Emo nesnáší moderní dobu a hudbu zatímco scene to mají rádi. Scene jsou většinou povrchní a namyšlení a emo uzavření samotáři. Avšak opět nemusí být pravidlem. Bývá to tak, ale najednou se výjimky. No tak zatím toť vše. Někdy to více rozepisu až budu na počítači jsem na mobilu. Vaše Psychedelic

Exorcismus

24. srpna 2017 v 18:43 | Psychedelic |  Magie, rituály,symboly a vše
Tak jo milí čtenáři vítám vás u článku, který se týká pokročilého exorcismu k základům. Vím, že většina světa v toto nevěří a takovéto lidi co o tom něco ví a umí to či se tím zabývají jsou bráni za blázny a šílence. Takže upozornění koho nezajímá magie a nic o tom neví a nevěří v existenci toho světa tak ať přestane číst, protože já v tomto světě žiji a vím a umím toho dost. Takže koho toto nezajímá ať odejde nejsem zvědavá na urážky, nadávky a podobné. A z blázince mne vyhodili takže ani tam mne nechtějí kdyby někdo chtěl mít kecy o tom, že patřím do blázince. Hodně lidí mne chtělo za mistra v magii abych je učila, že o tom vím hodně, ale ty já poslala někam. Takže jen pro upozornění nikomu mistra v magii dělat nebudu a ani to nemám v plánu už z principu. Celkově magie je hodně rozsáhlá věda a v praxi může býti dost nebezpečná až smrtelná. A důvody proč neučím nikoho magii a jak jsem se k tomuto dostala možná někdy napíši v jiném článku. Pak další věc to co zde napíši není nějaký blábol, ale opravdu účinné věci a rady. Věřte mi nebo ne, ale i já prošla vymítáním. Ano i z mého těla bylo vymítáno všechno možné, takže vím o čem mluvím. Kolikrát mi tyto věci osobně zachránili život a je mi upřímě jedno jestli věříš či ne to je jen na tobě. A teď k věci.
1. VAROVÁNÍ- kdo o tom nic neví ať to nezkouší a nedělá! Či jen na vlastní riziko.
2. Toto je pro pokročilé co už mají nějaké zkušenosti!
3. Toto může být hodně nebezpečné
4. Nezahrávej si s tím toto není pro srandu ani na zabití nudy!
5. Toto použij jen v největší nouzi, kdy může jít o život
6. Když nemáš nějaké magické schopnosti tak ti tyto lekce asi moc nepomůžou
8. Je dobré umět utvářet a formovat energie
9. Je dobré mít u sebe ochrané amulety
10. Musíš umět magický kruh

Gothic subkultura

24. srpna 2017 v 18:39 | Psychedelic |  Gothic, temné obrázky a hodně krve
Gothic není o satanismu! Další článek milí čtenáři bude o gothic subkultuře, protože si nás hodně lidí plete se satanisty. A to je první omyl o nás gothicích. A ten mne štve i jako ty ostatní omyli o nás. A především mne štve to, že si nás gothiky skoro každý plete s emo kid. Mezi gothikem a emákem je velký rozdíl. Každý z těchto dvou stylů je úplně o něčem jiném. Ano jsem gothic, ale to už víte. Někteří. Celkově gothic subkultura je hodně široký pojem. A s tím i gothic styl. Je mnoho gothic stylů a pod-stylů. Hodně lidí tvrdí, že jsme satanisti či potomci ďábla a podobně. Blbost. Kravina. Hovadina. A je zvláštní na gothice že ani my goth nevíme přesně jak náš styl a subkultura vznikli. Jen víme co se říká. Takže úplný vznik goth subkultury je vlastně záhada i pro nás. Když se to tak vezme.

Takže o počátku goth subkultury se říká za prvé, že úplný počátek gothic subkultury se váže k době Romantismu do Viktoriánské éry. K vládě královny Viktorie. K tomu se váže jistý příběh. Když královně Viktorii zemřel manžel tak prý začala chodit v černých dlouhých šatech snad i s černým závojem. Vždy si prý rychle vyřídila úřední věci aby mohla být sama uzavřena ve své komnatě a ve svém žalu. To je prý úplný první počátek gothic subkultury. Kdo ví? Ale něco na tom asi bude hodně oblíbený goth styl je právě elegantní Victorian gothic. Takže..

Pak se říká, že gothic subkultura vznikla z punku jako emo. Kolem 70-80 let má prý začátky. Punková scéna byla v provozu, ale pak se punková hudba začala odvíjet trochu jiným směrem. Jak ve znění hudby tak i ponuřejšími texty. Tak postupně začal vznikat post-punk a death-rock. Jedními z prvních kapel jsou Bauhaus, Kiss, Alien Sex Fiend, Keluar, Sister of Merci, Sopor Aeternus a mnoho dalších.

Mýty a bludy o gothicích

To, že jsou satanisté
To, že jsou děti ďábla
To, že jsou věčně v depresích
To, že chodí jen v černé
To, že se neumí smát
A ne opravdu nejíme malé děti
Nejsme ani upíři tedy jak kdo