Co vede k sebevraždě

29. srpna 2017 v 15:20 | Psychedelic |  Články, myšlenky, úvahy
Proč mladí lidé odcházej....
Tak mne napadla tato myšlenka. Proč mladí lidé odcházejí? No je mnoho důvodů....A je mnoho věcí, které mohou k tomuto vést. Chci celkově rozebrat téma SEBEVRAŽDY. Podle mne je toto i docela důležité téma celkově. Ve společnosti. A myslím, že tito lidé co se sebepoškozují a páchají sebevraždy nejsou moc chápány. Ale zase pozor. Pochopí jen ti, kteří si ví své. Či se s tím sami setkali..a no ty co už se zabili mají konečně klid.
Za prvé začneme tím sebepoškozováním. Toto je velmi častá věc ve společnosti. A myslím si, že ji moc lidí řešit nechce či ji řeší špatným způsobem. Co může člověka vést k sebepoškozování či až k té sebevraždě?1○ Psychická nemoc sama o sobě- třeba zrovna ta maniodepresivita sama o sobě. (ty stavy jsou peklo a nejde s tím nic dělat ta nemoc je o tom). Či stačí trpět samotnou depresí. (ale tou pravou depresí...). Či jakoukoli psychickou nemocí. A mít hromadu poruch dohromady moc nepřidává.

2○ Šikana- Je pomalu jedno jaká forma šikany jestli psychická, fyzická či kyber šikana. No všechny formy dohromady jsou nejhorší (zažila jsem a zažívám všechny). Posmívání, mlácení, a tak dále.

3○ Samota- Když nikoho nemáte a jste na to sami. A nejhorší je, že se na vás každý rád sveze. Proč takovému člověkovi ještě nepřidat?

4○ Nešťastná láska - To mluví samo o sobě. Ale nejhorší je když vám lásky umírají.

5○ Smrt blízkých- Opět mluví samo za sebe. Je jedno jakých. Nejhorší je když vám umírají celý život ty nejbližší. (opět část mého života).

6○ Ztráta- Jak blízkých je jedno jak. Či domova. Bydlení. Práce. Peněz. Dítěte.(potrat)

7○ Zdravotní problémy- Třeba si představte, že jste smrtelně onemocněli chtělo by se vám umírat v nemocnici na nemocničním lůžku na přístrojích? No já si myslím, že ne. Či jiné zdravotní hendykepy....Třeba si představte, že jste nadoživotí zkončili na vozíčku a co dál? Nebo, že jste přišli o nohy úplně? Či o jinou část těla?

8○ Dětský domom, klokánek, pasťák, ústav, bohnice, psychiatrická léčebna - Co když se vás rodiče vzdají? Nebo vám zemřou rodiče a skončíte v dětském domově? Co když vás zavřou do bohnic? (no tam mi tu psychiku akorát zhoršili). A tak dále...

9○ Rozvod rodičů- Děti, ale i dospělí hodně špatně snášejí rozvody rodičů. Ano i dospělí. (sama jsem jich poznala dost). Hodně lidí tot špatně snáší. Když se jejich rodiče hádají a rozvádějí. Děti to berou hodně špatně začnou se sebepoškozovat ve většině případů. Takže rodiče dětí nedělejte sračky jestli vám záleží na svých dětech!!! Opravdu jim to nepřidá ku štěstí. A ano i rodiče svých dospělých dětí také nedělejte sračky!!! Zažila jsem hodně dospělých, kteří byli na dně už jen z hádek a rozvodu svých rodičů.

10○ Homosexualita- Mluví samo o sobě....

Ale nejčastěji je problém přímo v dané rodině. Rodina je nejčastější problém. A druhý nejčastější je šikana a pak láska....
No to by bylo zhruba vše...Jak říkám každý může začít trpět nemocí zvaná deprese a každému se může posrat život ani nebude vědět jak. Třeba na ulici může skončit úplně každý ani nebude vědět jak. To, že má někdo růžový život neznamená, že to tak taky bude navždy. I toho nejsilnějšího člověka může něco položit na nejnižší dno...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama