Emo není o řezání

24. srpna 2017 v 18:14 | Psychedelic |  Emo

Za prvé ano emo se mi líbí a hodně dávno jsem i emo byla, ale to mi bylo 11-12 dlouho mi to nevydrželo a přešla jsem do gothic/metal/punk, ale i tak vám chci o tomto stylu něco říci a vyvrátit bludy o emo. Protože mne štve když někdo tvrdí, že jsem emo když dávno nejsem a je to mou dávnou minulostí. K tomu si velká většina plete styli. Ne vše co chodí v černé je emo! Sere mne když si někdo plete styli protože každý styl je o něčem jiném. A u každého stylu nejde tolik o ten vzhled, ale o životní styl. Což si též velká většina plete. Jde o životní styl a ne o to jak vypadáš jako i uněkterých životních stylů jde i o vzhled. Ale serou mne pozéři ty malí děcka co si na to jen hrají a vědí o tom hovno. A díky těmto kreténům si o více stylech veřejnost myslí to co si myslí. Sračky. Kvůli těm miminům a teen děvkám a teen děvkařům si o většině těchto stylů myslí bludy. A jsou zaslepení.

Emo není o řezání! Jde o životní styl jako všechny styli. Emo o tomto stylu si též většina myslí bludy jako emo není o řezání tak třeba gothic není o satanismu. Emo je o emocích. Ano emo kid mají nejraději černou barvu, ale není podmínkou. Proč by nějaký styl měl mít pravidla? Wtf? Ano "emo pravidla" jsou totální sračka a i když jsem kdysi emo byla v životě jsem se těmi hovadinami neřídila. Tak blbá nejsem abych se řídila takovou sračkou. A ano ti, kteří se řídí tak zvanými emo pravidly o těch si osobně myslím, že jsou úplně blbí když poslouchají takové nesmysli. Takový "emo kid" nazývám pozéry a musí mít v hlavě nasráno. A ty pravidla musel vymýšlet nějaký hovado co s toho stylu měl prdel či by tu osobu měli zavřít do blázince. Takže emo vážně pravidla nemá. A též to že pravý emák musí mít patku je kravina. Kolik emařů má ofiny rovné a patku nenosí. A že musí být černé vlasy? Též nesmysl. Kolik emařů má hnědé vlasy a nikdy se nebarvili či kolik emařů má modré,zelené,růžové,červené vlasy. Takže tak. A to řezání k tomu nepatří. Ani sebevraždy. Sebepoškozují se lidé s psychickými problémy a pak opět kreténi co chtějí být zajímavý. Takový pozéry nenávidím. Oblíbené emo kapely jsou Tokio Hotel, Asking Alexandria, BvB, ale i core či Nightcore. Věková hranice emařů prakticky není, ale největší skupina 11-18. Emo kid jsou vegeteriáni a vegani hodně spjaté s přírodou. Pravý emo by se třeba nenalíčilo make upem který byl testovaný na zvířatech. A to, že se emáci musí líčit? Též pitomost. Nemusí! Né každý emař se líčí. Jde o to jak to ta osoba bere jestli jako životní styl či jen jako vzhled. A jak poznat pozéra? Docela jednoduše. Pozér vám bude ukazovat kde je všude pořezaný a kde má jaké jizvy atd. A opakem emo je scene. Občas se to dost plete co je emo a co scene. Scene chodí převážně v barvách, ale též není podmínka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Chikulín Chikulín | Web | 25. srpna 2017 v 13:20 | Reagovat

Takových lidí je všude plno... kolikrát jsem se i dočetla, když to tak shrnu, že metalista je de fakto násilník a ožrala... přitom jsou to pomalu ti nejmilejší lidi na světe :-)

2 psychedelic psychedelic | Web | 25. srpna 2017 v 13:39 | Reagovat

[1]: tak emo není metal že ? Též jsem potkala metalisty co byli hovada. Ale to je všude. Všude se najde nějaký hovado že? Asi tak nějak.

3 LM LM | E-mail | Web | 29. srpna 2017 v 1:37 | Reagovat

[1]:Metalista s pivom v ruke, to je bežná vec, k ruke jak keby im ho niekto prikoval, ale násilník?? Kam tí ľudia na tie blafy chodia...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama